Wasteland 3 - promieniowanie: jak unikać

Przejazd przez strefy napromieniowane, ulepszanie podwozia Kodiaka.

Podczas przemierzania mapy świata w Wasteland 3, w pewnym momencie trafisz na strefę napromieniowaną, przez którą nie będziesz w stanie przejechać. By móc się tam swobodnie poruszać konieczne są konkretne ulepszenia do pojazdu Kodiak - o czym piszemy w niniejszym rozdziale.

By móc ulepszyć pojazd musisz wpierw odblokować garaż (1). W tym celu konieczna jest rekrutacja mechaników w ramach zadania Pełna chata.

063

Gdy już uda ci się pozyskać mechaników, udaj się do wspomnianego garażu i znajdź tam głównego mechanika. W zależności od twoich wyborów, jego imię może się różnić - łatwo jednak poznać go po ikonce $ (2) nad jego głową. Rozpocznij z nim rozmowę i wybierz kwestię Zobaczymy, co macie na sprzedaż (3).

069

Z dostępnych w jego sklepie przedmiotów zwróć uwagę na podwozia. Na ten moment powinny być do wyboru dwa. Jeśli tylko masz wystarczająco gotówki, zakup lepszą wersję, Podwozie wybawiciela (4) - ale na początek sprawdzi się także i tańszy wariant (5).

070

Zamknij okno rozmowy i zbliż się do pojazdu Kodiak. Obok niego znajdziesz stół (6) z którym musisz wejść w interakcję.

071

Otworzy to nowe menu, w którym będziesz mógł dostosować ekwipunek (7) i wygląd (8) pojazdu. Na ten moment interesuje cię ta pierwsza opcja.

072

Wejdź teraz w zakładkę Podwozie (9) i wybierz przedmiot (10), który przed momentem kupiłeś. Na ekranie wyświetlą się informacje o modyfikacji (11) - poprawia ona kondycję pojazdu, odporność na promieniowanie, szybkość na mapie świata i obrażenia zderzeniowe (gdy wjedziesz pojazdem we wroga podczas walki).

073

Zamknij teraz to okno, a na kolejnym kliknij przycisk Potwierdź (12), by zainstalować wybrany element.

074

Od teraz możesz bezpiecznie, bez otrzymywania obrażeń, przejeżdżać przez strefy radioaktywne (13), które napotkasz w niedalekiej okolicy od miasta Colorado Springs.

075

Pamiętaj, by regularnie ulepszać swój pojazd. Z czasem trafisz na bardziej skażone strefy, które wymagać będą lepszego podwozia. Same ulepszenia także pomogą ci w walce poprzez zwiększenie wytrzymałości pojazdu i zadawanych obrażeń. Rodzaj podwozia wpływa też na szybkość poruszania się na mapie świata.

Następnie: Wasteland 3 - szybka podróż: holowanie Kodiaka

Spis treści: Wasteland 3 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wasteland 3 - mapa świata: jak korzystać i poruszać się po świecie

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami