Twórca cheatów do Call of Duty kończy rozwój narzędzi i przeprasza - przez pozew Activision

Oszuści są rozczarowani.

  • Oszuści to duży problem gier z serii Call of Duty
  • Activision doprowadziło do wycofania popularnych cheatów

CxCheats to serwis, który oferuje cheaty do popularnych gier sieciowych, w tym Call of Duty Moden Warfare i Warzone. Twórca narzędzi poinformował, że w wyniku pozwu złożonego przez firmę Activision kończy rozwój aplikacji do wymienionych strzelanek.

Oferowane programy w zróżnicowany sposób wspomagają rozgrywkę. Nieuczciwi użytkownicy mogą między innymi powiększyć rozmiar radaru w interfejsie, a także skorzystać z tak zwanego aimbota, który poprawia celowanie.

Activision suing popular hacking installation website from r/CODWarzone

„Przepraszamy za jakiekolwiek szkody, które wyrządziliśmy graczom Call of Duty” - napisał twórca cheatów w oświadczeniu opublikowanym na swoim Discordzie (już niedostępnym). Wyjaśniono, że decyzja o wycofaniu narzędzi to efekt pozwu złożonego przez Activision.

Nie ograniczono się tylko do usunięcia z oferty programów, ponieważ zablokowano również funkcjonowanie tych już dotychczas sprzedanych. Decyzja nie spodobała się oszustom, którzy domagają się zwrotu pieniędzy za kupione i niedziałające obecnie aplikacje.

cod_cheaty
Cheaterzy nie są zadowoleni

Za pośrednictwem CxCheats nadal można kupić cheaty przeznaczone do innych znanych produkcji sieciowych, wśród których są Apex Legends i PUBG. Nie można wykluczyć, że wydawcy tytułów pójdą śladem Activision i też zażądają wstrzymania rozwoju narzędzi.

Nieuczciwi gracze to obecnie bardzo duży problem Call of Duty Modern Warfare i Warzone - twórcy gier z Infinity Ward banują regularnie banują kolejnych. Niedawno na oszukiwaniu przyłapano streamera, gdy chwalił się dobrą grą.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: Eurogamer.net

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami