Cyberpunk 2077 w najwyższych ustawieniach graficznych i 4K w nowym zwiastunie

Oraz z włączonym ray tracingiem.

  • Zwiastun skupia się graficznych aspektach tytułu
  • Trailer przedstawia grę uruchomioną na nowych kartach Geforce
  • Są fragmenty gameplayu

Na dzisiejszej prezentacji firmy Nvidia zaprezentowano nowy zwiastun Cyberpunk 2077. Nagranie ukazuje grę uruchomioną na PC wyposażonym w kartę graficzną z zapowiedzianej właśnie serii RTX 30.

Z opisu filmu wynika, że materiał przedstawia produkcję w maksymalnych ustawieniach graficznych, rozdzielczości 4K oraz z włączonym ray tracingiem, czyli techniką śledzenia promieni w czasie rzeczywistym.

W trailerze nie zabrakło fragmentów właściwej rozgrywki - ujęcia prezentują różne strzelaniny, także podczas jazdy samochodem. Do tego spojrzenie na różne obszary miasta Night City, zarówno nocą, jak i za dnia.

Zwiastun podkreśla również kilka rozwiązań graficznych, które w produkcji zastosowali deweloperzy ze studia CD Projekt Red. Wspomniano między innymi o zaawansowanych odbiciach, rozproszonym oświetleniu, cieniach i tak zwanym ambient occlusion.

cyberpunk_2077_zwiastun_nvidia
Twórcy zastosują różne techniki graficzne

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 19 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Wersja dedykowana nowym konsolom ukaże się w późniejszym terminie, ale na PS5 i Xbox Series X gra dostępna będzie także w ramach wstecznej kompatybilności.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami