Wasteland 3 - wygląd postaci: jak zmienić

Zmiana wyglądu postaci, hełmu, kurtki, spodni i portretu.

Wasteland 3 to gra, w której spędzisz wiele godzin z wcześniej utworzonymi postaciami. W trakcie rozgrywki możesz jednak stwierdzić, że wygląd twoich postaci ci z jakiegoś powodu nie odpowiada. Nie musisz jednak tworzyć ich od nowa, by go zmienić - o czym piszemy w niniejszym rozdziale.

Zmiany wyglądu postaci dokonać możesz nieodpłatnie, już na początku rozgrywki, a dokładnie w momencie, gdy uda ci się odblokować bazę. W tym celu musisz skierować się do Koszar (1).

042

Czeka cię tu krótka rozmowa z uchodźcami. Po zakończeniu konwersacji rozejrzyj się po pomieszczeniu i zlokalizuj szafę (2). Wejdź z nią w interakcję, by otworzyć menu zmiany wyglądu.

043

Działa to na tej samej zasadzie, jak podczas tworzenia postaci. Możesz więc zmienić tutaj włosy i ich kolor, a także to, jaką kurtkę, spodnie i hełm nosić będzie postać. Nie możesz jednak ustawić barwy głosu ani sylwetki postaci.

Na tego typu szafy natrafisz wielokrotnie podczas rozgrywki, najprościej jednak jest korzystać z tej ulokowanej w Koszarach. Bardzo często odwiedzać będziesz swoją bazę, więc cały proces możesz przeprowadzić niejako przy okazji.

Następnie: Wasteland 3 - drużyna: jak dołączyć kolejnych członków drużyny

Spis treści: Wasteland 3 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wasteland 3 - postać: najlepsze umiejętności

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami