Wasteland 3 - modyfikowanie ekwipunku

Modyfikowanie i ulepszanie broni i pancerzy.

Dziś mało która gra, a szczególnie z gatunku RPG, obejdzie się bez modyfikowania ekwipunku. Wasteland 3 nie jest tutaj wyjątkiem, gdyż gra pozwala na instalację modyfikacji do broni i elementów pancerza. Cały proces ulepszania ekwipunku opisujemy w niniejszym rozdziale.

By rozpocząć modyfikowanie, musisz otworzyć ekran ekwipunku za pomocą klawisza I. W zakładce Mody (1)znajdziesz wszelkie modyfikacje, które posiadasz w tej chwili. Jeśli chcesz ulepszyć broń, kliknij na danym egzemplarzu prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję Modyfikuj broń (2).

050

W nowym oknie znajdziesz informacje o postaci, która posiada najwyższy poziom zdolności Modyfikowanie broni (3). W czasie modyfikowania nie musisz wybierać konkretnej postaci - przy ulepszaniu zawsze automatycznie brana jest pod uwagę ta, która posiada najwyższy poziom.

051

W tym samym oknie znajdziesz dostępne modyfikacje (4), a pod zdjęciem broni gniazda (5), w które możesz je zamontować. Dzielą się one na lufę, lunetę, miejsce pod lufą i magazynek. Przy prawej krawędzi znajdziesz z kolei informacje o modyfikacji (6), którą masz aktualnie zaznaczoną. Wybierz interesującą cię część i po prostu przeciągnij ją w wolne miejsce.

Po umieszczeniu modyfikacji, w lewym dolnym rogu ekranu wyświetli się informacja o tym, na co wpłyną zainstalowane elementy (7). Gdy już będziesz zadowolony z wyników, kliknij na przycisk Potwierdź (8), by sfinalizować proces.

Teraz przyszedł czas na modyfikowanie pancerza. W tym celu kliknij na dowolny element - hełm, pancerz na tors bądź spodnie - i z listy wybierz przycisk Modyfikuj pancerz (9).

052

Otworzy się podobne do wcześniejszego okno, z tą różnicą że na pancerz zainstalujesz tylko 1 przedmiot (10). Zasada jest jednak ta sama - przeciągnij ulepszenie które cię interesuje i kliknij w przycisk Potwierdź (11).

053

Modyfikatory na broniach i elementach pancerza możesz dowolnie zmieniać, zastępując te stare, jednak nie uda ci się odzyskać tych, które zostały już wcześniej zainstalowane.

Pamiętaj też, że do modyfikowania broni i pancerzy potrzebujesz w drużynie postać z umiejętnościami Modyfikowanie broni i Modyfikowanie pancerzy. Postać te nie musi być w drużynie na stałe - możesz ją dołączyć, zmodyfikować przedmiot, a następnie zmienić skład drużyny.

Następnie: Wasteland 3 - gdzie znaleźć handlarzy

Spis treści: Wasteland 3 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wasteland 3 - ekwipunek: jak korzystać

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami