Wasteland 3 - jak zmienić skład drużyny

Zmiana postaci w drużynie, usuwanie i dodawanie postaci do drużyny.

Podczas rozgrywki w Wasteland 3 będziesz kierował drużyną składającą się maksymalnie z 6 postaci. Co jednak w sytuacji, w której zechcesz zmienić skład drużyny, podmieniając któreś postacie? W tym rozdziale wyjaśniamy jak możesz tego dokonać.

Zmian w drużynie dokonać możesz tuż po zakończeniu pierwszej głównej misji, Dom z dala od domu, w ramach której odblokujesz bazę.W tym celu musisz udać się do Sali Wojennej (1), jednego z pomieszczeń bazy.

044

Znajdziesz tam kilka postaci, wśród których będzie Sergei Greatski (2). Rozpocznij z nim rozmowę i wybierz opcję dialogową Musimy rozporządzić naszymi aktywnymi strażnikami (3).

045

Przeniesie cię to do okna zarządzania drużyną. Znajdziesz tutaj wszystkie swoje postacie (4) i towarzyszy (5) - ci pierwsi oznaczeni są gwiazdką, drudzy z kolei nie. Jeśli twoja drużyna jest pełna (liczy 6 postaci), musisz wpierw usunąć któregoś jej członka. W tym celu kliknij na postać, którą chcesz usunąć i z listy wybierz opcję Usuń (6).

046

W pustym miejscu po postaci pojawi się ikonka + (7). Kliknij na nią, by przejść do nowego okna.

047

Tutaj będziesz w stanie zapełnić wspomniane puste miejsce. Możesz zdecydować się umieścić w nim stworzoną przez siebie postać strażnika (8) bądź też towarzysza (9), w tym oknie zwanego pomocnikiem. Możesz też stworzyć całkowicie nową postać (10).

048

Po wszystkim wystarczy tylko zamknąć okno, by wrócić do gry ze zmienionym składem drużyny. Pamiętaj, że w drużynie możesz mieć maksymalnie 4 stworzonych przez siebie strażników (i minimalnie 1) - resztę miejsca zająć muszą towarzysze.

Następnie: Wasteland 3 - baza: jak odblokować bazę

Spis treści: Wasteland 3 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wasteland 3 - drużyna: jak dołączyć kolejnych członków drużyny

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami