The Medium w akcji - rozszerzony gameplay z polskiego horroru

Z komentarzem Troya Bakera.

  • Kluczowym elementem gry jest eksploracja dwóch światów jednocześnie
  • Troy Baker użyczy głosu potworowi zwanemu The Maw
  • Za horror odpowiadają twórcy Observer i Layers of Fear

W ramach targów Gamescom serwis IGN zaprezentował nowy gameplay z The Medium - horroru przygotowywanego przez polskie studio Bloober Team. Wideo przedstawia rozszerzoną wersję fragmentu, który ujawniono jakiś czas temu.

Gra będzie opierała się na eksploracji dwóch światów - rzeczywistego i duchowego. Oba wyświetlane są na ekranie jednocześnie, więc są niczym dwie gry uruchomione na jednym sprzęcie w tym samym czasie.

Działania w jednym wymiarze wpłyną na drugi, czego przykład przedstawiono w gameplayu, gdy bohaterka - tytułowa medium Marianna - w alternatywnym uniwersum musi odblokować przejście w prawdziwym.

Materiał opatrzono wywiadem z Troyem Bakerem, który zaangażowany jest w projekt. Aktor - znany między innymi z roli Nathana Drake'a w serii Uncharted - użyczy głosu widzianej pod koniec wideo istocie zwanej The Maw.

the_medium_gameplay
Dwa światy będą wyświetlane jednocześnie

Artysta przekonuje, że wcielenie się we wspomnianego potwora - a zarazem głównego złoczyńcy produkcji - jest dla niego świeżym doznaniem. Dotychczas grał różne postacie, ale zawsze bohaterów. Co ciekawe, ujawnił, że ze względu na pandemię koronawirusa, dubbing musiał nagrywać we własnym domu.

The Medium ukaże się na PC i Xbox Series X pod koniec 2020 roku.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami