Wasteland 3 - baza: jak zrekrutować doktora

Rekrutacja doktora do ambulatorium w bazie.

Podczas rozgrywki w Wasteland 3 twoje postacie będą regularnie odnosić obrażenia i konieczne będzie leczenie. By nie traćić olbrzymich ilości gotówki na medykamenty, możesz skorzystać z usług doktora. Normalnie leczenie u doktora jest płatne, jednak istnieje możliwość uruchomienia ambulatorium w bazie i uzyskania darmowej opieki - w tym rozdziale przedstawiamy jak tego dokonać.

Poszukiwania doktora to jedno z zadań, które otrzymasz po tym, jak odblokujesz bazę. By rozpocząć tę misję, udaj się do Śródmieści Colorado Springs - przejście znajdziesz w zachodnim rogu mapy (1).

034

Gdy będziesz w nowej strefie, skieruj się do północno-zachodniej części, a dokładniej do Garażu Żelaznego Gromu Arapaho (2).

035

W niewielkim pomieszczeniu przylegającym do garażu znajdziesz poszukiwanego lekarza - Doktora Parkera (3). Porozmawiaj z nim, by otrzymać nowe zadanie, Czołowy Doktor. Parker poprosi cię o zdobycie 3 przedmiotów medycznych - zestawu do szwów, zestawu pourazowego i apteczki.

036

Przedmioty te najpewniej masz już w ekwipunku. Jeśli jednak nie, udaj się do pobliskich handlarzy by je kupić bądź przeszukaj pojemniki w mieście by je zdobyć (przedmioty w pojemnikach są zawsze losowane - nie da się wskazać pewnej lokacji, w której je znajdziesz).

Po zdobyciu przedmiotów porozmawiaj z Doktorem Parkerem i przekaż mu leki. Otrzymasz drugą część zadania - zbadanie leżących w pomieszczeniu pacjentów i zaaplikowanie potrzebnego leczenia. By wykonać to zadanie potrzebujesz postaci z umiejętnością Pierwsza pomoc na przynajmniej 1 poziomie.

Dla pacjentów konieczne jest następujące leczenie:

  • Bardzo krwawiący mężczyzna (4) - musisz użyć na nim zestaw do szwów.
  • Prawie nieprzytomna kobieta (5) - wylecz ją przy pomocy apteczki.
  • Poważnie ranny mężczyzna (6) - do jego wyleczenia wykorzystaj zestaw pourazowy.
037

By wyleczyć pacjenta, w pierwszej kolejności otwórz ekwipunek za pomocą klawisza I. Wybierz postać, która posiada zdolność Pierwsza pomoc, a następnie przeciągnij na pasek skrótów (7) któryś z opisanych wyżej przedmiotów - apteczkę (8), zestaw do szwów (9) bądź zestaw pourazowy (10).

038

Zamknij ekwipunek i zbliż się do pacjenta, którego chcesz wyleczyć. Kliknij na pasek skrótów (11), potem na przedmiot, z którego chcesz skorzystać (12) i na pacjenta, którego chcesz wyleczyć. Po chwili zostanie on uzdrowiony. Teraz powtórz proces w przypadku dwójki pozostałych rannych.

039

Po wyleczeniu całej trójki porozmawiaj z Doktorem Parkerem i poinformuj go o wykonaniu zadania. W ramach wdzięczności oznajmi on, że zostanie lekarzem w ambulatorium. Teraz możesz udać się już do bazy, by na miejscu skorzystać z usług nowego doktora.

Następnie: Wasteland 3 - gdzie znaleźć handlarzy

Spis treści: Wasteland 3 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wasteland 3 - baza: jak odblokować bazę

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami