Kampania fabularna Call of Duty: Black Ops Cold War z kilkoma zakończeniami

Twórcy stawiają na nieliniowość.

  • W grze pojawią się wybory do podjęcia
  • W kampanii fabularnej nowego Call of Duty stworzymy własną postać

Twórcy zapowiedzianego parę dni temu Call of Duty: Black Ops Cold War ujawnili, że kampania fabularna gry zaoferuje kilka zakończeń.

Dan Vondrak z Raven Software, które odpowiedzialne jest za moduł dla pojedynczego gracza, oznajmił, że autorzy stawiają na nieliniowość. W określonych momentach pojawi się możliwość podjęcia wyborów, które wpłyną na przebieg opowieści.

cod_black_ops_cold_war_akcja
Oczywiście nie zabraknie dużo akcji

- Niektóre z decyzji dokonywanych na początku i pod koniec przygody ukształtują zakończenie kampanii - wyjaśnił deweloper w rozmowie z Geoffem Keighleyem w trakcie wczorajszego Opening Night Live na Gamescomie. Wzorem Black Ops 2, gra zaoferuje kilka finałów.

Swoboda w rozgrywce przejawi się nie tylko w wyborach podejmowanych podczas rozgrywki. Przed rozpoczęciem zabawy stworzymy własną postać, a w toku zmagań podejmiemy się realizacji opcjonalnych misji.

Wczoraj zaprezentowano też nowy zwiastun strzelanki. Nagranie to najprawdopodobniej przerywnik filmowy z kampanii fabularnej - prezydent Ronald Reagan wydaje zezwolenie na przeprowadzenie nielegalnej operacji CIA.

Call of Duty: Black Ops Cold War ukaże się 13 listopada na PC, PS4 i Xbox One, a w późniejszym terminie na PS5 i Xbox Series X. Nad grą pracuje nie tylko Raven Software, ale również studio Treyarch.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: PC Gamer

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami