Hitman z 2016 roku za darmo w Epic Games Store

Oraz Shadowrun Collection.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, w Epic Games Store udostępniono za darmo grę Hitman z 2016 roku i pakiet Shadowrun Collection.

W celu zdobycia obu wymienionych pozycji, na karcie katalogowej tytułów należy wcisnąć przycisk „Pobierz”. Oferta ograniczona jest czasowo i zakończy się za tydzień, 3 września, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Wydany cztery lata temu Hitman jest rebootem serii. Gracze ponownie wcielają się w Agenta 47, a produkcja stawia nacisk na swobodę - wskazane cele można wyeliminować na wiele zróżnicowanych sposobów.

Natomiast Shadowrun Collection to pakiet, który składa się z trzech odsłon cyklu - o podtytułach Returns, Dragonfall i Hong Kong. Wszystkie opierają na papierowym systemie RPG o nazwie Shadowrun.

Poinformowano jednocześnie, że za tydzień Epic Games Store udostępni za darmo strategię turową Into the Breach. Produkcja można było już jednak odebrać bezpłatnie w grudniu ubiegłego roku.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami