Hitman 3 - premiera 20 stycznia 2021 roku, darmowy upgrade na nowe konsole

Kolejna odsłona przygód Agenta 47.

  • Gra ukaże się w dwóch edycjach: standardowej i deluxe
  • Wersja PC dostępna będzie tylko w Epic Games Store
  • Produkcja jest ostatnią odsłoną trylogii World of Assassination

IO Interactive ujawniło dokładną datę premiery gry Hitman 3. Produkcja ukaże się 20 stycznia 2021 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X. Na komputerach osobistych projekt przez rok dostępny będzie tylko w Epic Games Store.

Ogłoszono też, że osoby, które kupią cyfrowe wydanie tytułu na konsole obecnej generacji, otrzymają darmowy upgrade do wersji na nowe platformy Sony i Microsoftu (w tym przypadku w ramach programu Smart Delivery). Nie jest jednak jasne, czy ulepszenie gwarantowane jest także w edycjach pudełkowych, ale to prawdopodobne.

Składający zamówienie przedpremierowe zdobędą Trinity Pack - trzy zestawy przedmiotów. Każdy zaoferuje po jednym garniturze, walizce i broni dla Agenta 47. Paczki symbolizują określoną odsłonę trylogii - biała oznacza pierwszą, czerwona drugą, a czarna trzecią.

Hitman 3 ukaże się w dwóch edycjach: standardowej i deluxe. W skład ostatniej wejdzie - poza grą - pakiet luksusowy z dodatkowymi kontraktami do trybu eskalacji, garniturami i przedmiotami, cyfrowym soundtrackiem, elektroniczną książką z grafikami oraz komentarzem reżyserskim jako wprowadzeniem do misji.

hitman_3_deluxe
Hitman 3 - edycja deluxe

Produkcja jest zwieńczeniem rozwijanej przez IO Interactive trylogii World of Assassination. Gra pozwoli przenieść postępy w rozgrywce (w tym zgromadzony ekwipunek) oraz lokacje z poprzednich części cyklu.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: IO Interactive

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami