Wasteland 3 - cena i edycje w wybranych sklepach

Na PC i konsole.

Wasteland 3, czyli najnowsza część postapokaliptycznego cyklu RPG od studia inXile entertainment, debiutuje już 28 sierpnia. Poniżej znajdziesz informacje o preorderach oraz oferty w wybranych sklepach.

Gra trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

wast2

PC:

PS4:

Xbox One:

Zamawiając grę w przedsprzedaży, otrzymamy paczkę prezentów cyfrowych. To Pakiet przetrwania w Colorado, na który składają się: kapelusz i okulary generała strażników, wypolerowana odznaka strażnika i broń ze śnieżnym kamuflażem.

wast

Poniżej natomiast można się przyjrzeć steelbookowi:

wast3

Wasteland 3 to największa gra stworzona do tej pory przez studio inXile. Firmę wykupił Microsoft, co pozwoliło zwiększyć budżet na produkcję. Tytuł pozostaje jednak wierny tradycji - to RPG z walką turową.

Akcję osadzono po wydarzeniach z poprzedniej części, a rozgrywka rozbudowuje mechanizmy znane fanom serii. Większość czasu spędzimy więc na walce i rozmowach, ale pojawią się np. zagadki środowiskowe. Nie brakuje eksperymentalnego wyposażenia - jak broni plazmowej czy laserowej.

Gra oferuje możliwość rozpoczęcia kampanii kooperacyjnej ze znajomym.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami