GTA Online - stary Golf jest droższy niż Bugatti, gracze krytykują ekonomię

Model z 1974 roku.

W ramach aktualizacji Los Santos Summer Special, Rockstar wprowadził do GTA Online nowe samochody, w tym również pojazd stylizowany na Volkswagen Golf z 1974 roku. Okazuje się, że cena modelu jest wyższa niż niektórych aut sportowych, chociażby Bugatti Veyron.

Inspirowany samochodem niemieckiej marki pojazd, nazwany BF Club, wyceniono na 1 280 000 wirtualnych dolarów. Stylizowane na Bugatti Veyron auto Truffade Adder kosztuje natomiast „tylko” milion dolarów.

„Ekonomia w tej grze stała się kompletnie szalona” - napisał użytkownik forum Reddit, rozpoczynając dyskusję. „Dawniej karta Shark [karty kupowane za realne pieniądze - red.] o wartości 4 mln dol. pozwalała kupić 6-8 wysokiej jakości pojazdów, teraz nie starczy nawet na 2” - zauważył inny fan GTA Online.

Economy in this game has gone completely mad from r/gtaonline

Część internautów krytykuje działania Rockstar, zarzucając firmie chciwość i chęć zarobienia na mikrotransakcjach. Inni pozostają po drugiej stronie barykady, podkreślając, że aktualnie w GTA Online łatwiej zarobić duże sumy niż dawniej.

Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2020.08.19___10.17.06.21
Przykładowe samochody ze średniej półki cenowej, tańsze niż Golf

Warto zaznaczyć, że kupno samochodu w GTA Online to zazwyczaj nie koniec wydatków. Aby dościgać pozostałych graczy, często trzeba zainwestować jeszcze w liczne ulepszenia.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami