Hitman 3 - ujawniono listę trybów, zabraknie rozgrywki sieciowej

Powróci eskalacja i inne warianty.

IO Interactive ujawniło tryby, które pojawią się w powstającym Hitman 3. Na liście brakuje sieciowego trybu Ghost, w którym gracze toczyli pojedynki jeden na jednego.

Nieznane są dokładne przyczyny zrezygnowania z modułu - twórcy tłumaczą tylko, że obecnie skupiają się na innych aspektach produkcji. Niewykluczone, że opcja nie cieszyła się wystarczającą popularnością, ponieważ 31 sierpnia 2020 roku zniknie też z poprzedniej części.

W Hitman 3 nie zabraknie jednak innych trybów z wcześniejszych odsłon. Pojawi się standardowa kampania fabularna, wariant eskalacji (kilkuetapowe misje, w których trzeba zlikwidować wskazane cele w określonych warunkach) i tworzone przez graczy kontrakty.

W planach także Sniper Assassin, w którym użytkownik musi wyeliminować daną ofiarę i jej strażników strzałem z dystansu za pomocą snajperki. Tym razem jednak zabraknie opcji zabawy w kooperacji.

Do tego nieuchwytne cele, czyli jednorazowe wyzwania, w których trzeba zlikwidować wskazaną osobę, przy czym w zlokalizowaniu celu nie pomoże interfejs. IO Interactive obiecuje jednak, że do formuły rozgrywki wprowadzi bliżej niesprecyzowane zmiany.

Hitman 3 zadebiutuje w styczniu 2021 roku na PC, PS5, PS4, Xbox Series X i Xbox One.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: IO Interactive

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Games with Gold: listopad 2020 - pełna oferta

Aragami, Lego Indiana Jones i inne.

Metal Gear Solid 1 i 2 na PC dostępne na GOG

Wraz z innymi klasycznymi grami Konami.

[PLOTKA] Remake Metal Gear Solid zmierza na PC i PS5

Na komputery trafią też oryginalne wersje dwóch pierwszych części.

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami