Domena GTA Vice City Online odnowiona przez Take-Two

W planach dodatek do trybu sieciowego?

Firma Take-Two, do której należy studio Rockstar Games, odnowiła domenę gtavicecityonline.com.

Adres zarejestrowano pierwotnie ponad 10 lat temu - w listopadzie 2009 roku. W marcu bieżącego został jednak odświeżony przez właściciela, na co wskazują informacje dostępne w serwisie WhoIs. Prawa wygasną w listopadzie 2021 roku.

Nazwa domeny - GTA Vice City Online - sugeruje, że jest związana z trybem wieloosobowym Grand Theft Auto 5. Niewykluczone, że w planach jest rozszerzenie, które wprowadzi do produkcji miasto Vice City.

Oczywiście istnienie adresu jeszcze nie oznacza, że dodatek ze wspomnianą metropolią faktycznie powstaje. Odnowienie zarejestrowanej kilka lat temu domeny może jednak oznaczać, że Take-Two i Rockstar Games rzeczywiście zamierzają ją wykorzystać.

gta_online_aktualizacja_nowa
Pod koniec 2020 roku GTA Online otrzyma największą w historii aktualizację

Spekuluje się, że wraz z debiutem na nowych konsolach moduł GTA Online doczeka się znacznego odświeżenia, a twórcy jakiś czas temu potwierdzili, że pod koniec bieżącego roku tryb otrzyma największą w historii aktualizację - być może wprowadzi właśnie Vice City.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: WhoIs

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami