Seth z pierwszego Red Dead Redemption miał powrócić w Red Dead Online?

Model postaci odnaleziono w plikach gry.

Seth Briars to jedna z ważniejszych postaci w pierwszej odsłonie Red Dead Redemption. Mężczyznę najwyraźniej zamierzano dodać do trybu sieciowego sequela, na co wskazują pliki modułu wieloosobowego.

Internauta o pseudonimie VideoTech - redaktor fanowskiego portalu RockstarIntel - ujawnił, że natrafił na model bohatera w kodzie Red Dead Online. Towarzysza Johna Marstona dodano jeszcze w 2018 roku - wraz z aktualizacją, która towarzyszyła debiutowi multiplayera.

Użytkownik spekuluje, że początkowo twórcy planowali wprowadzić Setha do trybu wieloosobowego Red Dead Redemption 2, ale ostatecznie z pomysłu zrezygnowano. Nie wyklucza jednak, że mężczyzna może pojawić się w wariancie sieciowym w przyszłości.

Wraz z modelem bohatera odnaleziono 47 nagranych linii dialogowych, a większość dotyczy misji, z którą powiązana miała być postać. VideoTech podkreśla, że wkrótce opublikuje pliki dźwiękowe ze wspomnianymi kwestiami.

Zobacz: Red Dead Online - poradnik i najlepsze porady

Seth jest poszukiwaczem skarbów, który najczęściej zajmował się okradaniem grobów. W pierwszej odsłonie Red Dead Redemption jego ścieżka krzyżowała się z Johnem Marstonem w kilku misjach. Pojawił się też w koncentrującym się na zombie dodatku Undead Nightmare.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami