Nadchodzi remaster Need for Speed: Hot Pursuit? Gra w bazie Amazonu

Premiera podobno w listopadzie.

W bazie brytyjskiego Amazonu pojawiła się pozycja Need for Speed: Hot Pursuit Remastered na Xbox One i Switch. Z informacji zamieszczonych na usuniętych już kartach katalogowych wynika, że gra ukaże się 13 listopada, choć data może być tylko tymczasowa.

Produkcja jest najprawdopodobniej odświeżoną odsłoną cyklu z 2010 roku. Wspomniany tytuł od studia Criterion Games - w którym istotną rolę odgrywały ucieczki przed policjantami - przez część graczy uznawany jest za jedną z najlepszych współczesnych części serii.

nfs_hot_pursuit_remaster
Need for Speed: Hot Pursuit Remastered w Amazonie (źródło: Pure Xbox)

W bazie Amazonu pojawiły się co prawda jedynie wersje na Xbox One i Switch, ale jeżeli EA rzeczywiście planuje wydanie remastera Need for Speed: Hot Pursuit, gra zapewne trafi także na PC, PS4 i konsole nowej generacji.

Oczywiście pojawienie się produkcji w katalogu sklepu jeszcze nie oznacza, że pozycja powstaje. Pokrywa się to jednak z nieoficjalnymi doniesieniami z czerwca, według których odnowiona edycja odsłony serii z 2010 roku zmierza między innymi na platformę Nintendo.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: Pure Xbox

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami