Total War Saga: Troy pobrane bezpłatnie przez 7,5 mln graczy

Serwery EGS wytrzymały.

Deweloperzy z Creative Assembly poinformowali, że Total War Saga: Troy zostało pobrane przez 7,5 mln graczy w ciągu 24 godzin po premierze, kiedy strategia była dostępna za darmo.

Mimo dużego zainteresowania, serwery Epic Games Store wytrzymały i nie sprawiały problemów. Teraz gra jest już dostępna wyłącznie za pełną cenę 212 zł.

- Byliśmy optymistycznie nastawieni, ale nie przewidzieliśmy aż takiego poziomu podekscytowania i zainteresowania - powiedział Rob Bartholomew z Creative Assembly. - Wspaniale było współpracować z Epic nad tym, by zupełnie nowa gra była dostępna za darmo.

Deweloper zaznaczył, że ta nietypowa akcja z pewnością pomogła zwrócić uwagę zupełnie nowych graczy na serię Total War.

troy1

Total War Saga: Troy zabiera nas w odległą przeszłość, do XII wieku przed naszą erą. Taki czas akcji wiąże się między innymi z ograniczonym dostępem do kawalerii. Wojny prowadzimy jako jeden z ośmiu różnorodnych liderów - możemy grać na przykład Parysem czy Achillesem.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami