Dying Light ze szkieletami i lochami - premiera dodatku Hellraid

Portal do piekła.

Najnowsze płatne DLC do Dying Light, Hellraid, jest już dostępne na PC, a o 19:00 zadebiutuje też na PS4 i Xbox One. Dodatek przenosi graczy do lochów i porzuca zombie na rzecz nowych typów przeciwników.

Rozszerzenie jest inspirowane osadzoną w świecie fantasy produkcją o tej samej nazwie - Techland przez kilka lat pracował nad projektem, ale w 2015 roku wstrzymał rozwój tytułu.

DLC ma własny system postępów. W miarę zdobywania kolejnych rang, gracz otrzymuje dostęp do nowych mieczów, toporów i młotów. Zaprojektowane dla dodatku wyposażenie można przenieść do standardowej gry, ale trzeba je najpierw kupić za monety, otrzymywane w ramach pokonywania wyzwań.

W Hellraid można grać w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech osób. Techland zapowiada, że dodatek otrzyma w przyszłości nową, darmową zawartość.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami