[PLOTKA] Bloodborne na PC niemal gotowe

Premiera być może pod koniec roku.

Prace nad Bloodborne w wersji na PC są już niemal ukończone, a Sony chce wydać grę w oknie premierowym PS5, wraz z edycją na nową konsolę - wynika z nieoficjalnych informacji.

Tak twierdzi PC Gaming Inquisition, który jeszcze w czerwcu wraz z innymi użytkownikami przekazywał wieści odnośnie portu gry z PS4. Tym razem Inquisition twierdzi, że ostatnio przeprowadzono „dużą serię” testów Bloodborne na PC.

„Wszystkie najważniejsze błędy poprawiono, funkcjonalność sieciowa jest w pełni operacyjna, a prace nad portem niemal zakończone” - przekonuje insider. „Sony chce wydać remaster Bloodborne w oknie premierowym PS5, ale premiera może zostać przesunięta” - dodaje.

Komputerowa edycja Bloodborne podobno zaoferuje maksymalnie 60 klatek na sekundę, ponieważ wyższa wartość wywołuje liczne problemy. PC Gaming Inquisition twierdzi, że Sony może zapowiedzieć grę podczas kolejnego State of Play, chociaż nie jest tego pewien.

blod
Bloodborne jest oczywiście dostępne tylko na PS4

„Jeśli mi nie ufacie, w porządku. Nie wymyślam tego dla popularności i wyświetleń (...). Te informacje o remasterze Bloodborne pochodzą od osób, które w przeszłości przekazywały mi wieści o nieogłoszonych grach, potwierdzonych w późniejszym czasie” - dodaje Inquisition.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: PC Gaming Inquisition, WCCFtech

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami