Halo Infinite opóźnione do 2021 roku

Między innymi z powodu pandemii.

Deweloperzy z 343 Industries ogłosili, że Halo Infinite ukaże się dopiero w 2021 roku. Strzelanka miała być najważniejszym tytułem startowym konsoli Xbox Series X.

„Decyzja jest związana z kilkoma czynnikami, które wpłynęły na problemy produkcyjne, wliczając w to pandemię COVID-19” - napisali deweloperzy w oświadczeniu.

EfKVapCU8AAb79n

Wiadomość o opóźnieniu premiery pojawiła się zaledwie trzy tygodnie po pierwszym pokazie rozgrywki z Halo Infinite. Gracze krytykowali po nim niektóre elementy oprawy graficznej.

Halo Infinite ma zaoferować rozbudowaną kampanię fabularną z największymi lokacjami w historii serii, a także tryb multiplayer - dostępny też jako osobny produkt Free to Play. Gra ma też być „platformą” dla różnych rozszerzeń i dodatków na wiele lat.

W obecnej sytuacji, Xbox Series X zadebiutuje najprawdopodobniej bez żadnej nowej, wysokobudżetowej gry od Microsoft Studios.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami