FIFA 21 i tryb Volta - kooperacja, nowy drybling i pozostałe nowości

Powrˇt ulicznej piłki.

Electronic Arts przedstawiło nowości, jakie w ramach FIFA 21 zmierzają do ulicznego trybu Volta. Najważniejszą zmianą jest udostępnienie rozgrywki kooperacyjnej.

W wariancie Volta Squads gracze mogą połączyć siły z maksymalnie trzema znajomymi, by zmierzyć się z drużynami online. Jeżeli dołączy mniej osób, brakujące miejsca zastąpią piłkarze kierowani przez sztuczną inteligencję. Jest też matchmaking, łączący z losowymi graczami.

SSF_VOLTA_DUBAI_LORES_16X9_CLEAN
Boisko w Dubaju

Twórcy dodali kilka nowych sztuczek, a także opcję wypuszczenia piłki przed siebie, co daje możliwość tzw. „założenia siatki”, czyli zagrania futbolówki między nogami oponenta. W Volcie nie zabraknie też pochodzącego z podstawowej rozgrywki systemu Agile Dribbling, pozwalającego na precyzyjny drybling, również w miejscu.

Powraca tryb fabularny. Przygoda o nazwie The Debut potrwa ok. dwie lub trzy godziny i będzie okazją do nauki gry oraz spotkania gwiazd piłki, jak np. Kaki.

SSF_VOLTA_SYDNEY_LORES_16X9_CLEAN
Obiekt w Sydney

W Volcie pojawią się też nowe stadiony - zagramy w Sao Paulo, Paryżu, Sydney, Dubaju i Mediolanie. Do tego nowa, „regularnie powiększana” kolekcja przedmiotów kosmetycznych.

EA twierdzi też, że poprawiło skuteczność obrony i blokowania strzałów, co potwierdzają nasze obserwacje po zagraniu w FIFA 21.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami