Vampire: The Masquerade: Bloodlines 2 opóźnione. Premiera w 2021 roku

Twórcy potrzebują więcej czasu.

Przedstawiciele Paradoxu i Hardsuit Labs poinformowali, że Vampire: The Masquerade: Bloodlines 2 nie ukaże się w 2020 roku. Początkowo gra miała zadebiutować wiosną, a później - przed ogłoszoną dziś decyzją - premierę przesunięto na jesień.

„W związku z poziomem jakości, jaki chcemy osiągnąć, musieliśmy podjąć tę trudną decyzję i zapewnić sobie więcej czasu” - napisali deweloperzy w oficjalnym oświadczeniu.

EfHiBV8WsAExDVR

Twórcy zapewniają, że w najbliższych miesiącach będą ujawniać kolejne informacje dotyczące gry oraz nowego okresu premiery.

Podobnie jak oryginalne Bloodlines, sequel to przede wszystkim RPG, w którym najważniejsze są dialogi, poznawanie historii i podejmowanie wyborów.

Akcja osadzona jest w uniwersum Świata Mroku, w którym wampiry i inne potwory żyją w tajemnicy obok zwykłych śmiertelników. Tytułowa Maskarada to zbiór zasad i działań mających pomóc wampirom pozostać niewykrytymi.

Gra trafi na PC oraz konsole obecnej i nowej generacji.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami