FIFA 21 FUT z trybem kooperacji i aż 100 Ikonami

Zmiany i nowości w Ultimate Team.

FIFA 21 wprowadza zmiany do trybu Ultimate Team. Tym razem w FUT zagramy w trybie kooperacji, razem ze znajomymi. Twórcy poinformowali też, że do gry trafi aż sto kart Ikon, czyli największych legend piłki nożnej.

W trybie FUT Friendly i Division Rivals gracze staną do walki z inną parą zawodników albo jednym oponentem, a w Squad Battles zmierzą się z drużyną kierowaną przez sztuczną inteligencję. Nie zabraknie specjalnych wyzwań, które wynagrodzą zgranie w dwuosobowym zespole.

Nowością są też FUT Events, czyli ograniczone czasowo wyzwania, które pozwolą zdobyć paczki z piłkarzami i inne nagrody. Wśród eventów nie zabraknie wyzwań społeczności, z globalnymi celami, za które również przewidziano bonusy.

EA obiecuje, że konkretne wydarzenia z prawdziwych boisk wpływają na chwilowe podniesienie statystyk zawodników w grze. Jeżeli piłkarz popisze się udanym strzałem z rzutu wolnego, jego cyfrowym odpowiednikiem również łatwiej będzie trafić w bramkę ze stałego fragmentu gry.

W FIFA 21 gracze mają też większe możliwości personalizacji stadionów. Wpłyniemy na kolory obiektu, wygląd trofeum, pieśni śpiewane przez fanów, ulubioną cieszynkę drużyny, a także widowiska na trybunach.

SCHWEINSTEIGER_ICON_HERO_FUT_STADIUM_16X9_LORES_WM

Do zestawienia Ikon FUT dołączają w tym roku Xavi, Philip Lahm i Eric Cantona, podnosząc liczbę legendarnych kart do stu - po raz pierwszy w historii serii.

Premiera FIFA 21 odbędzie się 9 października. Oprócz PC, PS4, Obox One i Switch, gra trafi też na nowe konsole.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami