Ghost of Tsushima - Wieczny spoczynek

Opowieść Ishikawy (9 z 9).

W końcu dotarłeś do ostatniej misji wątku związanego z historią senseia Ishikawy. Zwieńczeniem opowieści w Ghost of Tsushima o mistrzu władania łukiem bowiem jest zadanie Wieczny spoczynek.

439

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Ishikawę spotkasz między spalonymi chatami we wiosce Kazumasy (1) . Porozmawiaj z nim, a potem rusza za nim na koniu. Razem dotrzecie do szulerni.

440

Wejdź do chaty (2) i porozmawiaj z Tomoe. Po zakończeniu rozmowy rozpocznie się na zewnątrz długa walka. Razem z sojusznikami pokonaj Mongołów. Następnie biegnij za nimi. Po drodze natkniecie się na wrogie patrole.

441

Kiedy dotrzecie do łąki z czerwonych kwiatów, ukryj się w pobliskim zagajniku (3). Kiedy zapadnie zmrok, podejdź do wzgórza, gdzie stacjonują Mongołowie. Nie możesz dać się zauważyć.

442

Kucając w krzakach, poczekaj aż przeciwnicy odejdą, a potem podejdź do jednego z wrogów i zabij go od tyłu. Pozostałych przeciwników wyeliminują sojusznicy.

443
444

Idź za towarzyszami. Dotrzecie do obozu, przez który musisz przejść niepostrzeżenie. Przejdź przez środek grzęzawiska (4), trzymając się prawej strony rzeki (5). Ukryj się w pobliskich krzakach, gdy tylko wróg zacznie cię namierzać.

Kiedy przejdziesz przez grzęzawiska, dotrzesz do kolejnego obozu, który zaatakujecie. Poczekaj jednak, kiedy Tomoe da sygnał do ataku - wystrzeli z łuku płomienną strzałę, która zniszczy beczkę, która zrani pobliskich przeciwników. Zaatakuj wówczas Mongołów.

445

Gdy się z nimi uporasz, Tomeo zniknie. Biegnij za Ishikawą. Po drodze, na ścieżce między skałami, natraficie na wieśniaka, który powie wam, dokąd biegła wasza sojuszniczka. Cały czas podążaj za senseiem. Dotrzecie na brzeg morza, z którego dostrzeżecie Tomoe na łodzi. Odpłynie, a Jin porozmawia jeszcze, przed zakończeniem zadania, z Ishikawą.

Sprawdź, czy odnalazłeś i wykonałeś wszystkie Opowieści Cuszimy w grze.

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Przyjaciele mimo woli

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami