"Szczery" zwiastun Ghost of Tsushima przedstawia grę w krzywym zwierciadle

Nowa część Assassin's Creed?

Prowadzący kanał Fandom Games opublikowali „szczery” zwiastun Ghost of Tsushima - nowy odcinek serii, w której specjalizują się już od lat. Standardowo, materiał w zabawny sposób zwraca uwagę na niedociągnięcia gry, przy okazji opisując też jednak jej mocne strony.

- [Ghost of Tsushima - red.] jest tym, o co wszyscy proszą Ubisoft od 2009 roku: grą Assassin's Creed, osadzoną w feudalnej Japonii - dowiadujemy się z trailera.

- Doświadcz jednego z najlepszych pokazów optymalizacji, który kiedykolwiek zawitał na PS4, i który prezentuje granicę możliwości konsoli, sprawdzając, ile gó**a może jednocześnie latać wokół głównej postaci - zachęcają autorzy, odwołując się do licznych liści i pyłu, które nieustannie unoszą się w grze.

Zobacz: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

- Zwiedź każdy zakątek Cuszimy, tnąc bambus, podążając za lisami do kapliczek, głaszcząc lisy, robiąc „Uncharted” dla talizmanów, zbierając skiny do miecza w sposób, który zawiódłby twojego ojca, i kłaniaj się wszystkiemu i wszędzie, w nadziei, że zobaczysz motyle lub żaby - opisuje Fandom Games.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami