Akcesoria do PS5 w pełnej krasie. Sony aktualizuje stronę konsoli

Pad, słuchawki, pilot i kamera.

Sony zaktualizowało oficjalną stronę PlayStation 5, dodając trójwymiarowe modele akcesoriów do konsoli. Urządzenia można obejrzeć niemal z każdej strony.

Mowa o kontrolerze DualSense, bezprzewodowym zestawie słuchawkowym Pulse 3D, pilocie oraz kamerze HD. Aby przyjrzeć się akcesoriom, kliknij tutaj.

DualSense zaoferuje system haptycznego feedbacku, adaptacyjne triggery ze zmiennym oporem i ulepszony odpowiednik przycisku Share, tym razem nazwany Create. Do tego wbudowany w urządzenie mikrofon.

Zestaw słuchawkowy Pulse 3D stworzono podobno z myślą o przestrzennym dźwięku, który zaoferuje konsola. Urządzenie ma sprytnie schowane dwa mikrofony, a ładowane jest przez złącze USB typu C.

pil
Pilot to nowość. Podczas oglądania Netflixa na konsoli nie będziemy musieli posługiwać się standardowym kontrolerem

Pilot pozwoli na sterowanie mediami, np. podczas oglądania filmów i seriali. Kamera, nagrywająca w jakości 1080p przyda się streamerom i osobom, które chcą uwiecznić zabawę przed ekranem.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami