GTA Online - jak odblokować nowe rzeczy w sklepach

Nowe bronie w Ammu-Nation, modyfikacje aut, mechaniki rozgrywki.

W GTA Online dostępne jest całe zatrzęsienie aktywności, jak i przedmiotów do wykorzystania. Większość z nich jest jednak na początku rozgrywki zablokowana. W tym poradniku wyjaśniamy co zrobić, by odblokować nowe bronie i przedmioty w sklepach, a także zablokowane mechaniki rozgrywki.

Większość rzeczy w GTA Online zablokowana jest z uwagi na rangę (1) kierowanej przez gracza postaci. Ranga to odpowiednik poziomu postaci - rośnie wraz z wykonywaniem praktycznie każdej czynności. Mechanikę tę szczegółowo wyjaśniamy w rozdziale GTA Online - ranga: jak szybko zdobywać doświadczenie

154

Blokada ze względu na rangę najbardziej widoczna jest w przypadku modyfikacji samochodów i dostępu do broni w Ammu-Nation. By odblokować dostęp do danej części samochodowej bądź broni, wystarczy tylko osiągnąć konkretną, wskazaną przez grę rangę, a następnie kupić dany przedmiot. Niektóre mechaniki także wymagają osiągnięcia konkretnego poziomu postaci - dobrym przykładem są zadania dziennie, które wymagają poziomu 15.

Spis treści: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: GTA Online - wyścigi bolidów

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami