FIFA 21 pozwoli cofnąć czas, gdy stracimy bramkę

W meczach z komputerem.

Jedną z najważniejszych nowości w FIFA 21 jest możliwość swobodnego cofania czasu w meczach ze sztuczną inteligencją. Funkcję mogliśmy przetestować w demie prasowym, udostępnionym nam jeszcze w lipcu.

Nie licząc szczególnych przypadków, gracz może cofnąć czas w dowolnym momencie - między innymi po utracie gola czy nieudanej akcji. Wystarczy włączyć powtórkę, przewinąć do pożądanego momentu, a potem nacisnąć przycisk, by rozegrać fragment ponownie.

fifcz2
Funkcja Rewind to dobry sposób na naukę podstaw gry bez zbędnej frustracji

System pozwala cofnąć się maksymalnie o 30 sekund czasu rzeczywistego, jednak nie możemy wrócić do poprzedniej połowy spotkania, a także momentu sprzed wykonania stałego fragmentu gry, czy wznowić meczu już po ostatnim gwizdku.

Gra stara się jak najlepiej odtworzyć poprzednie wydarzenia, jednak EA ostrzega, że czasami otrzymamy odmienny rezultat - np. w trakcie wznowienia w momencie trwającej właśnie animacji piłkarza.

Zobacz: Graliśmy w FIFA 21 - co się zmieniło?

System przewijania czasu działa wyłącznie w trybie szybkiego meczu ze sztuczną inteligencją i nie jest dostępny w wariantach wieloosobowych.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami