CoD Warzone z kolejną dużą aktualizacją sezonową

Na PS4 trzeba zarezerwować 120 GB.

Już jutro rusza piąty sezon Call of Duty Modern Warfare oraz trybu Warzone. Gracze ponownie muszą pobrać dużą aktualizację - tym razem ok. 36 GB.

Patch można co prawda ściągnąć już teraz, ale wyłącznie na PlayStation 4. Według Activision, Xbox oraz Battle.net nie obsługują wczesnego pobierania. To nietypowa informacja, bo wspomniane platformy oferują przecież opcję ściągnięcia gier przed premierą. Być może jest to niemożliwe w przypadku aktualizacji.

20200803202256
Fani Modern Warfare są już przyzwyczajeni do tego widoku

Wydawca twierdzi, że aby pobrać patch zawczasu, należy mieć na konsoli poprzednią aktualizację oraz dysponować przestrzenią na dysku. Mimo, że pliki „ważą” 36 GB, należy zarezerwować aż 120 GB wolnego miejsca.

To oczywiście nie pierwsza tak duża aktualizacja do Modern Warfare. Rozmiar strzelanki jest przedmiotem debat graczy już od wielu miesięcy - u niektórych osób gra przekroczyła już próg 200 GB.

Infinity Ward wciąż pracuje jednak nad zmniejszeniem przestrzeni potrzebnej do gry w Modern Warfare.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami