Zbliża się zapowiedź dotycząca Silent Hill - sugeruje Konami

Tajemnicze tweety wydawcy i nowe konto serii.

Konami w nietypowy sposób skierowało uwagę graczy w stronę nowego konta Silent Hill na Twitterze, sugerując nadchodzącą ważną zapowiedź, dotyczącą serii horrorów.

Fani rozpoczęli spekulacje, kiedy pod koniec lipca Konami opublikowało na swoim profilu ponad minutowy dźwięk charakterystycznej syreny z Silent Hill. Wydawca oznajmił jednak, że nagranie nie ma związku z zapowiedzią kolejnej odsłony serii. Jednocześnie zaprosił jednak do śledzenia nowego profilu - Silent Hill Official.

„Przykro nam, że wzbudziliśmy tyle emocji. Jeśli byłoby cokolwiek oficjalnego do ogłoszenia, pojawiłoby się na @SilentHill albo podczas specjalnego eventu, nie usłyszelibyście o tym od nas. Po prostu jesteśmy fanami [serii Silent Hill - przyp. red.] i chcieliśmy się z wami podzielić wspomnieniami. Przepraszamy wszystkich za popsucie piątkowego nastroju” - przeczytaliśmy na koncie Konami na Twitterze.

Na łamach Silent Hill Official opublikowano do tej pory grafiki z Dead by Daylight (inspirowane Silent Hillem) oraz fanowski rysunek, okraszony lakonicznym „Welcome” („Witajcie”). Jednak samo powstanie profilu może sugerować, że wkrótce dowiemy się nieco więcej o kolejnej grze z serii.

Na początku roku Konami oznajmiło, że co prawda nie może pochwalić się niczym szczególnym w związku z serią Silent Hill, ale „wsłuchuje się w głos klientów i rozważa różne sposoby na dostarczenie kolejnej odsłony”.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: sierpień 2020 - pełna oferta

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered i nie tylko.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Resident Evil 8 zbyt wymagający dla PS4 i Xbox One?

Capcom nie chce ograniczać eksploracji.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami