Pad do PS5 działa podobno kilka godzin dłużej niż DualShock 4

Duże zmiany w przyciskach L1 i R1.

Na Reddicie pojawił się szereg nieoficjalnych informacji o DualSense, czyli kontrolerze do PS5. Według użytkownika, który miał rzekomo okazję przetestować urządzenie, akumulator pozwala na wydłużenie pracy o 3-4 godzin względem DualShock 4.

Doniesienia są o tyle wiarygodne, że użytkownik forum poparł je nagraniem, na którym widzimy DualSense. Oryginalne wideo zostało usunięte, ale zachowano kopię.

Autor krótkiego filmu twierdzi, że główne przyciski na padzie są bardzo podobne do poprzedników z DualShock 4. Znaczące różnice pojawiają się jednak w przypadku triggerów i bumperów. L1 i R1 podobno już nie klikają, a wciskają się stopniowo, tak jak L2 i R2.

Same L2 i R2 stawiają natomiast opór nawet bez ustawienia większej sprężystości. Panel dotykowy jest rzekomo bardziej responsywny i wyraźniej czuć na nim kliknięcia.

ps8
Kształt kontrolera wyraźnie się zmienił

Użytkownik przekonuje, że DualSense jest znacznie wygodniejszy niż poprzedni kontroler Sony czy pad do Xbox One. Urządzenie nie współpracuje też z aktualną wersją PSVR, jako że nie dysponuje podświetleniem z przodu.

Źródło: Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami