Ropuchy powracają po 26 latach. Battletoads zadebiutuje w sierpniu

Jest nowy zwiastun.

Reboot serii Battletoads zadebiutuje na PC i Xbox One już 20 sierpnia - zapowiedział Microsoft. Gra będzie dostępna w abonamencie Game Pass, zarówno na komputerach, jak i konsolach.

Ostatnia część serii zadebiutowała w 1994 roku, czyli 26 lat temu. Tak jak klasyczne odsłony cyklu, nowe Battletoads należy do gatunku beat 'em up, a bohaterami są trzy ropuchy z kosmosu - Zitz, Rash i Pimple.

Gra zaoferuje tryb kooperacji dla maksymalnie trzech graczy. Śmiałkowie będą musieli pokonać mnóstwo wrogów na zróżnicowanych poziomach. Nie zabraknie też sławnych sekcji z prowadzeniem pojazdów, jednak tym razem z widokiem zza pleców, aby łatwiej omijać przeszkody.

Klasyczne Battletoads, wydane na konsolę NES, zasłynęło w szczególności z wysokiego poziomu trudności. W przypadku nowej odsłony, deweloperzy z Dlala Studios - przy współpracy z Rare - zaimplementowali szereg ustawień, które pomogą dostosować wyzwanie do upodobań.

Źródło: Microsoft

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami