Beyond Good & Evil otrzyma film od Netflixa

Zaangażowano reżysera "Detektywa Pikachu".

Netflix pracuje nad filmową adaptacją Beyond Good & Evil od Ubisoftu, a reżyserem produkcji będzie Rob Letterman, odpowiedzialny między innymi za „Pokemon: Detektyw Pikachu”.

Choć informacja nie pochodzi od Netflixa, została już potwierdzona między innymi przez przedstawiciela Ubisoftu, w oświadczeniu dla serwisu Polygon.

jade
Jade, bohaterka pierwszej części serii

Wiadomo, że projekt będzie hybrydą filmu aktorskiego i animacji - tak jak w przypadku wspomnianego „Detektywa Pikachu”. Adaptacja wciąż jest na wczesnym etapie rozwoju, a Rob Letterman i producenci szukają jeszcze scenarzystów.

Wydane w 2003 Beyond Good & Evil rozgrywa się w 2435 roku. Gracze wcielają się w Jade, fotoreporterkę, która pomaga ujawnić rządowy spisek i uratować planetę. Choć produkcja nie odniosła komercyjnego sukcesu, szybko zyskała status kultowej.

W 2017 roku Ubisoft zapowiedział prequel o nazwie Beyond Good & Evil 2, ale wydawca nie podzielił się zbyt wieloma informacjami od czasu E3 2018.

Źródło: Hollywood Reporter, Polygon

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami