Twórcy Halo Infinite poprawią grafikę pod naporem krytyki

Nie zmienią jednak stylu artystycznego.

Studio 343 Industries odniosło się do krytyki jakości grafiki oraz stylu artystycznego Halo Infinite, po raz pierwszy zaprezentowanego w ubiegłym tygodniu. Zespół obiecuje poprawę warstwy wizualnej.

W oficjalnym wpisie deweloperzy zaznaczają, że znaczna część reakcji graczy była pozytywna, a nie negatywna, jednak zgadzają się co do tego, że nowa przygoda Master Chiefa wymaga poprawy.

343 Industries wspomina o opiniach internautów, że obraz w Infinite jest „płaski”, a obiekty - czasami pojawiające się nagle na ekranie - sprawiają wrażenie wykonanych z plastiku.

„Tak, przeczytaliśmy wasze komentarze, widzieliśmy amatorskie przeróbki grafiki i widzieliśmy opinię Digital Foundry. W wielu aspektach się z wami zgadzamy. Mamy tu robotę do wykonania, by poprawić pewne elementy gry, jej jakość graficzną i ogólną prezentację” - napisali twórcy, przypominając jednak raz jeszcze, że gameplay pochodził z wersji gry sprzed kilku tygodni.

hal1
Master Chief już zaciera ręce, by trafić do nieco ładniejszego świata

343 Industries nie zamierza się natomiast wycofać z obranego stylu artystycznego - mimo że również jest obiektem krytyki części graczy. Studio twierdzi, że to efekt dialogu ze społecznością fanów Halo, która oczekiwała „klasycznej”, bardziej kolorowej oprawy, z modelami postaci, które natychmiast widać na ekranie.

Halo Infinite ukaże się pod koniec 2020 roku. W dniu premiery trafi do abonamentowej usługi Xbox Game Pass.

Źródło: 343 Industries

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami