PS5 - kolejny pokaz State of Play już na początku sierpnia?

Informacja od znanego dziennikarza.

Następny odcinek programy State of Play, na którym Sony zaprezentuje kolejne gry na PlayStation 5, może odbyć się już na początku sierpnia. Tak twierdzi Jeff Grubb z serwisu VentureBeat, jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy w branży.

Grubb opublikował na Twitterze listę ważnych wydarzeń, zaplanowanych na sierpień. Pomiędzy eventami odbywającymi się 5 i 11 sierpnia umieścił State of Play, jednak bez określenia konkretnej daty.

Jeden z użytkowników zapytał dziennikarza, czy sposób umiejscowienia pokazu Sony jest istotny. „Po części tak” - odpowiedział Grubb, zaznaczając jednak, że nie jest całkowicie pewien, bo daty wydarzenia jeszcze nie ustalono.

PlayStation 5 wciąż ma wiele do zaprezentowania, między innymi usprawnienia i styl interfejsu czy menu głównego. Z niedawnego przecieku dowiedzieliśmy się już o funkcji Activities, pozwalającej uruchomić konkretny element gry z poziomu menu konsoli.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami