Polak osiągnął rekordowy 1600 poziom w Tibii, ale po chwili zginął

1600 lvl.

Pochodzący z Polski fan Tibii o pseudonimie Bobeek jako pierwszy na świecie osiągnął 1600 poziom w grze, jednak zaledwie po dwóch godzinach kierowana przez rekordzistę postać zginęła, tracąc trzy poziomy.

Z degradacją do 1597 lvl-u wiązała się również utrata trzystu milionów punktów doświadczenia oraz wielu godzin spędzonych na grze.

tib1
Tibia ma w Polsce status wręcz legendarny

Mimo porażki, Bobeek nie spadł w rankingu, wciąż pozostając postacią z najwyższym poziomem na całym świecie. Jak zauważa portal mmorpg.org.pl, pozycji polskiego gracza zagrażają zaledwie dwie inne postacie.

Jedna z nich to narzeczona mistrza Tibii - fanka gry o pseudonimie Goraca ma 1588 poziom. Na trzecim miejscu jest Brazylijczyk Kommander, z poziomem 1563. Czwarta lokata w rankingu to już „zaledwie” 1506 lvl.

tib3
Tabela mistrzów Tibii. Źródło: mmorpg.org.pl

Jeszcze w marcu pisaliśmy o 1500 poziomie osiągniętym przez Roberta (tak ma na imię Bobeek), więc Polak zaliczył 100 poziomów w cztery i pół miesiąca. Warto nadmienić, że Tibia nie ma tzw. level capu, co oznacza, że można rozwijać postać w nieskończoność.

Źródło: mmorpg.org.pl

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami