Hyper Scape od Ubisoftu - premiera w sierpniu na PC i konsole

Darmowa strzelanka SF.

Hyper Scape - najnowsza, futurystyczna strzelanka Ubisoftu, dostępna za darmo w modelu Free to Play - zadebiutuje 11 sierpnia na PC, PS4 oraz Xbox One.

Gra jest już dostępna w otwartej becie, ale wyłącznie na komputerach osobistych. Tymczasem 11 sierpnia rusza oficjalnie premierowy sezon pod tytułem „Pierwsza zasada”, dostępny również na konsolach. Jak przekonuje francuski wydawca, jest to także dzień oficjalnej premiery Hyper Scape.

„Poświęciliśmy okresy testowe na rozwój i udostępnianie częstych aktualizacji, aby zapewnić poprawny balans gry. Dzięki tym aktualizacjom jesteśmy gotowi powitać graczy na konsolach, którzy będą mogli cieszyć się mnóstwem nowej zawartości” - przekonuje przedstawiciel Ubisoftu w informacji prasowej.

Pierwszy sezon Hyper Scape będzie zawierał 11 rodzajów broni i 11 hakowań. Oprócz trybów Solo i Squad Crown Rush, planowane są nowe, ale ograniczone czasowo. Z nowości zostanie dodana zupełnie nowa broń średniego zasięgu - Dragonfly, a także hakowanie o nazwie Magnet.

Źródło: Oficjalna strona Hyper Scape

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami