GTA Online - Szkoła latania San Andreas

Latanie, nauka sztuczek, rozwój umiejętności Pilotaż.

Samoloty i helikoptery stanowią istotną część pojazdów w GTA Online. Ich obsługa nie należy jednak do najłatwiejszych i wymaga wprawy. Z tego też powodu twórcy zaimplementowali do gry szkołę latania. W niniejszym rozdziale wyjaśniamy jak się do niej dostać i czego się tam nauczysz.

Szkoła latania zlokalizowana jest przy lotnisku Los Santos. Nie będziesz w stanie wyznaczyć do niej trasy z poziomu GPS-u, trzeba więc odnaleźć ją na mapie wyspy. W tym celu otwórz opcje i wejdź w zakładkę Mapa (1).

143

Na liście widocznej przy prawej krawędzi znajdź pozycję Szkoła latania San Andreas (2) i wyznacz do niej trasę. Wsiądź teraz do samochodu i udaj się do miejsca wskazanego na mapie (3).

144

Pole, za sprawą którego wejść możesz do szkoły latania znajduje u szczytu niewielkich schodów (4) zlokalizowanych przy wjeździe na lotnisko.

145

Po aktywacji czynności trafisz na ekran wyboru lekcji. Do wyboru będzie tutaj 10 kursów (5), które odblokowywać będą się po kolei, po ukończeniu poprzedniego. By kurs został zaliczony jako ukończony, musisz zmieścić się w określonym czasie (6) - zdobywając przynajmniej brązowy medal.

146

Podczas lekcji do wykonania będzie konkretna czynność. Na początku każdej lekcji otrzymasz prowadzenie w formie video - na nim widoczna będzie czynność, którą będziesz musiał ukończyć w ramach danego kursu.

Podczas lotu zwracaj uwagę na żółte punkty kontrolne (7). Wyznaczają one miejsca, przez które musisz przelecieć, co znacząco ułatwia wykonanie zadania. W prawym dolnym rogu ekranu znajdziesz aktualny czas przelotu (8), jak i czas poniżej którego ukończyć musisz zadanie, by otrzymać dany medal (9).

147

Jeśli nie uda ci się zmieścić przynajmniej w czasie wymaganym do zdobycia brązowego medalu, kurs zostanie niezaliczony i trzeba będzie go powtórzyć. Za ukończenie kursu otrzymasz trochę gotówki i punktów doświadczenia, a także znacząco rozwiniesz zdolność postaci, a konkretniej Pilotaż. Kolejne poziomy tej zdolności pozwolą na większa kontrolę nad pojazdami latającymi.

Następnie: GTA Online - wyścigi bolidów

Spis treści: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: GTA Online - golf i pole golfowe

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami