Ghost of Tsushima - Nadciągająca burza

Badamy beczki w latarni morskiej.

Po tym jak udało ci się zdobyć świątynię Jogaku i przemienić ją na swoją bazę, nadszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcia.

326

Porozmawiaj z Yuną (1), którą znajdziesz przed wysokim budynkiem położnym przy zamkniętym jeziorze.

Po chwili przeniesiecie się w pobliże latarni morskiej. Razem z Yuną podejdziecie bliżej tego obiektu.

327

Idź ścieżka wzdłuż skał i zabij po cuchu dwóch przeciwników (2). Skalnym przejściem wespniesz się na wzgórze, z którego ujrzysz latanię. Pamiętaj, aby nie zwracać na siebie uwagi i eliminować przeciwników atakami skrytobójczymi. Jeśli zostaniesz zauważony, misja zakończy się niepowodzeniem i będziesz musiał zaczynać od ostatniego punktu kontrolnego.

Zabij Mongołów, którzy stoją wokół namiotu, a potem zejdź niżej, w kierunku latarni. Jeśli przeciwnicy zobaczą ciała swoich kompanów, ukryj się w zaroślach i poczekaj, dopóki się nie rozejdą.

328
329

Przed wejściem do latarni (3) stoją strażnicy. Obejdź budynek z prawej strony (4) i przeciśnij się przez tylne drzwi, by wejść do środka (5) . W ten sposób dostaniesz się niezauważenie do latarni.

Wewnątrz - na parterze - zbadaj beczki i wejdź na szczyt latarni. Automatycznie załączy się film przerywnikowy, po którym przyjrzyj się okolicy portu Izumi, co zakończy opisywane zadanie.

Następnie: Ghost of Tsushima - Serce jito

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Wilki u bram

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami