[PLOTKA] Niko Bellic i Liberty City pojawią się w GTA Online

Wraz z Romanem.

Niedawno ogłoszono, że pod koniec roku GTA Online otrzyma największą aktualizację w swojej historii. Nieoficjalne doniesienia sugerują zaś, że do gry trafią odświeżona wersja Liberty City z czwartej części cyklu i postać Niko Bellica.

Informacje przekazał użytkownik forum Reddit o pseudonimie markothemecixam. Powołuje się przy tym na jednego ze swoich znajomych, który zna podobno plany deweloperów ze studia Rockstar Games.

gta_online_niko_bellic
Największymi gwiazdami nowej aktualizacji mogą być Niko...

Internauta twierdzi, że obiecywaną przez twórców nową lokacją jest Liberty City z GTA 4. Powróci rzekomo Niko Bellic - główny bohater czwartej części - w roli którego ponownie usłyszymy ponoć aktora Michaela Hollicka, a także kuzyn Roman.

Największą atrakcją będzie - jak twierdzi użytkownik - napad we wspomnianym mieście. Przekonuje również, że nie zabraknie szeregu aktywności w grze swobodnej, a przyszłe aktualizacje GTA Online też mają być związane z nową metropolią.

gta_online_roman
...i Roman

Zobacz też: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Doniesienia są nieoficjalne i należy podchodzić do nich z dystansem. Niektórzy zwracają jednak uwagę, że informacje markothemexicam w przeszłości się sprawdzały - przykładowo przed oficjalną zapowiedzią ujawnił, że Grand Theft Auto 5 trafi na konsole następnej generacji.

Niektórzy zaś spekulują, że aktualizacja doda postacie Franklina i Michaela, na co miały wskazywać niedawne wypowiedzi aktorów, którzy użyczali głosu obu bohaterom w podstawowym GTA 5. Zasugerowali, że powrócą do gangsterskiej produkcji jako osoby „zlecające misje”.

Źródło: Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami