Fałszywa beta Cyberpunk 2077 - CD Projekt ostrzega przed oszustami

Twórcy nie planują żadnych testów.

CD Projekt Red ostrzega przed oszustami, którzy rozsyłają do internautów fałszywe zaproszenia do testów Cyberpunk 2077, chcąc prawdopodobnie wyłudzić dane. Studio zapewnia, że nie jest nadawcą wiadomości.

„Jeżeli niedawno otrzymaliście e-mail, informujący, że uzyskaliście dostęp do bety Cyberpunk 2077, zapewniamy: my go nie wysyłaliśmy. Niestety, w ostatnich tygodniach rozsyłanych jest ich coraz więcej. Jeżeli kontaktujemy się z wami, zawsze używamy adresu w domenie cdprojektred.com” - napisano na oficjalnym Twitterze gry.

W odpowiedzi na pytanie jednego z fanów - zadanym w komentarzu pod wspomnianym komunikatem - przedstawiciele CD Projekt Red podkreślili, że deweloperzy nie mają w planach organizowania testów dla graczy.

Na oświadczenie zareagowało Devolver Digital, które słynie z nietypowej aktywności w mediach społecznościowych. „Pls, dajcie nam dostęp do bety, żebyśmy mogli zweryfikować zawartość oficjalnej bety” - napisał profil firmy w charakterystyczny dla siebie sposób.

Cyberpunk 2077 ukaże się 19 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Gra będzie też dostępna na nowych konsolach, ale wersja specjalnie zoptymalizowaną pod kątem PS5 i Xbox Series X pojawi się w 2021 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami