Frostpunk - rozszerzenie On The Edge ukaże się w sierpniu

Ostatni dodatek.

Przedstawiciele studia 11 bit ujawnili datę premiery On The Ege, czyli nowego dodatku do Frostpunk. Ostatnie rozszerzenie do polskiej produkcji ukaże się 20 sierpnia na PC. Na razie nie wiadomo, kiedy trafi na konsole.

DLC kontynuuje wydarzenia z podstawowej kampanii, a więc toczy się po tym, jak Wielka Zamieć uderzyła w Nowy Londyn. Historia opowie o mieszkańcach miasta, którzy zostają wysłani z misją zbudowania obozu poza metropolią i stworzenia stabilnego łańcucha dostaw.

Rozszerzenie wprowadzi nową mapę - zamarznięty obszar z tajemniczymi figurami. Pojawią się kolejne obiekty (powiązane ze wspomnianą lokacją), niedostępne wcześniej metody dzielenia lub jednoczenia podwładnych oraz dodatkowe opcje zarządzania dyplomacją i ekonomią.

frostpunk_dodatek_nowy_sierpien
Dodatek wprowadzi nową mapę

Autorzy obiecują także „wyjątkową” mechanikę dla regionu z DLC i miasta z podstawowej gry, ale szczegółów na razie nie wiadomo. Wiadomo tylko, że „znacznie wzbogaci” rozgrywkę.

Źródło: 11 bit studios

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami