Dokument o historii PlayStation zadebiutuje we wrześniu - jest pierwszy trailer

Kulisy sukcesu konsol Sony.

From Bedrooms to Billions: The PlayStation Revolution jest ufundowanym na Kickstarterze filmem dokumentalnym o historii konsol Sony. Twórcy poinformowali, że produkcja zadebiutuje 7 września - zarówno w wydaniu pudełkowym, jak i dystrybucji cyfrowej.

Obraz opowie o kulisach sukcesu platform PlayStation i wpływie, jaki wywarły na rozwój branży wirtualnej rozrywki. Nie zabraknie rozmów z pracownikami japońskiego koncernu oraz deweloperami odpowiedzialnymi za najbardziej znane tytuły.

Na razie autorzy dokumentu opublikowali zwiastun filmu. W trailerze znalazły się fragmenty wywiadów między innymi z Markiem Cernym (architektem konsol), Hideo Kojimą (twórcą serii Metal Gear Solid) i Philem Harrisonem (byłym pracownikiem Sony).

ps3_historia
Dokument przybliży różne etapy historii PlayStation

Za powstanie obrazu odpowiada Racious Films, które w przeszłości przygotowało już podobne produkcje. w dorobku studia jest na przykład pozycja opowiadająca o komputerach spod szyldu Amiga.

Źródło: PushSquare

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami