GTA Online - ukrywanie i pokazywanie ikon na mapie

Widoczność akcji, misji, wydarzeń i aktywności.

W GTA Online na mapie aktywnych może być nawet kilkaset znaczników związanych z różnymi aktywnościami. Jak je filtrować i pokazywać tylko te, na których nam zależy? Na te pytania odpowiadamy w niniejszym rozdziale.

By móc dostosować ilość wyświetlanych informacji, otwórz okno interakcji klawiszem M (w przypadku wersji konsolowych to odpowiednio select dla PS3, touchpad dla PS4, back dla Xbox 360 i pause dla Xbox One) i wejdź w Ukryj opcje (1).

079

Tutaj do wyboru masz trzy zakładki (2) - Akcje, Wydarzenia i Inne. W każdej z nich znajdziesz inne rodzaje aktywności na mapie świata. Przejrzyj je by móc wykluczyć te, które cię nie interesują.

080

By zmienić widoczność aktywności, wejdź w wybraną przez siebie zakładkę. Ustaw pierwsze pole ( Wszystkie akcje, Wszystkie wydarzenia lub Wszystkie inne, w zależności od zakładki) na wartość Własne (3).

081

Zjeżdżaj teraz w dół listą i dostosowuj widoczność poszczególnych opcji. Wartość Ukryj (4) sprawi, że dana aktywność nie będzie widoczna na mapie świata, z kolei Pokaż (5) uwidoczni je.

Dzięki tej mechanice dostosować możesz widoczność większości aktywności w grze, a to z kolei pozwoli na znacznie czytelniejszy odczyt mapy. Pamiętaj, że wpływa to wyłącznie na widoczność na mapie - aktywności dalej będą widoczne w świecie gry, gdy staniesz obok nich.

Następnie: GTA Online - jak zmienić miejsce odrodzenia

Spis treści: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Poptrzednio: GTA Online - błąd: nie można wejść do Salonu Gier

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami