GTA Online - jak zmienić miejsce odrodzenia

Ustawienie punktu odrodzenia po wejściu do gry.

Wraz z postępami w GTA Online z pewnością zakupisz kolejne mieszkania czy budynki związane z aktywnościami. Część z nich umożliwia odrodzenie się w nich w momencie wejścia do gry. W tym poradniku wyjaśniamy w jaki sposób ustawić miejsce odrodzenia by zaoszczędzić sporo czasu na wędrówkach.

By ustawić miejsce odrodzenia otwórz menu interakcji za pomocą klawisza M (w przypadku wersji konsolowych to odpowiednio select dla PS3, touchpad dla PS4, back dla Xbox 360 i pause dla Xbox One) i znajdź pozycję Odrodzenie (1).

082

To właśnie za sprawą tej opcji możesz ustawić punkt odrodzenia. Ilość opcji zależy od posiadanych nieruchomości. Opcja Losowo wybiera miejsce odrodzenia spośród pozostałych dostępnych, Ostatnie miejsce z kolei wskazuje lokalizację wybraną przy ostatnim wejściu do gry.

Wybierz ten punkt, który najbardziej ci odpowiada i zamknij menu interakcji, by sfinalizować cały proces. Pamiętaj też, że opcja ta tyczy się wejścia do gry - nie wpłynie ona na to, gdzie pojawi się postać po zgonie.

Następnie: GTA Online - jak włączyć tryb pasywny

Spis treści: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: GTA Online - ukrywanie i pokazywanie ikon na mapie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami