GTA Online - jak szybko kupić amunicję

Kupno amunicji bez odwiedzania sklepu Ammu-Nation.

Walka jest nieodłącznym elementem GTA Online. Z tego też powodu konieczne jest wykorzystanie broni palnych, a do tych, jak wiadomo, wymagana jest amunicja. W tym poradniku wyjaśniamy jak kupić amunicję bez konieczności wędrówki do pobliskiego Ammu-Nation.

Mimo tego, że sklepu Ammu-Nation są powszechnie dostępne i łatwo się tam dostać by kupić broń, to nie zawsze jest ku temu okazja. Czasami też dzieli nas od najbliższego tego typu punktu kilka kilometrów.

Prostszym rozwiązaniem jest wykorzystanie menu interakcji. Otwórz je przy pomocy klawisza M (w przypadku wersji konsolowych to odpowiednio select dla PS3, touchpad dla PS4, back dla Xbox 360 i pause dla Xbox One) i wybierz opcję Ekwipunek (1).

085

Zignoruj inne przyciski, przewiń listę w dół i wejdź do zakładki Amunicja (2).

086

W nowym oknie określić możesz parametry amunicji, którą chcesz kupić. Najprościej jest wybrać interesującą cię grupę broni (3) i kupić Pełną amunicję (4). Dzięki temu wszystkie bronie danej grupy otrzymają maksymalną ilość pocisków, którą przenosić może postać.

087

Z metody tej korzystać możesz w niemalże dowolnym momencie. Nie zadziała jednak podczas misji i innych aktywności, jak rozgrywki gracz kontra gracz czy w trybie przetrwania.

Następnie: GTA Online - salon gier: jak kupić

Spis treści: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: GTA Online - jak zmieniać broń

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami