GTA Online - błąd: nie można wejść do Salonu Gier

Niekończące się ładowanie.

GTA Online słynie z długich ekranów wczytywania. W przypadku Salonu Gier proces ten czasami może stanąć w miejscu, zawieszając całą rozgrywkę. W tym rozdziale opisujemy jak w prosty sposób sobie z tym poradzić.

Wpierw warto potwierdzić problem. Jeśli wszedłeś do salonu gier i po mniej więcej minucie dalej wyświetla się ekran ładowania, trzeba będzie zastosować prosty trik. Pamiętaj też, że problem ten występuje wyłącznie w wersjach na PC.

W pierwszej kolejności wciśnij ALT + Enter by gra otworzyła się w oknie. Naciśnij teraz na pasek start, wpisz „resmon” i otwórz wyświetlony program (1), by przejść do Monitora zasobów.

077

W nowo otwartym oknie znajdź proces GTA 5.exe (2). Kliknij na nim prawym przyciskiem myszy i listy wybierz opcję Wstrzymaj proces (3). Odczekaj teraz 10-15 sekund, ponownie kliknij na proces GTA 5.exe i tym razem wybierz pozycję Wznów proces.

078

Teraz możesz wrócić do gry, a Salon Gier powinien załadować się w ciągu kilku sekund. Nie zapomnij ponownie wcisnąć kombinacji ALT + Enter by przywrócić grę do postaci pełnoekranowej.

Następnie: GTA Online - ukrywanie i pokazywanie ikon na mapie

Spis treści: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: GTA Online - Premium: jak odebrać zestaw początkującego kryminalisty

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami