Far Cry 6 zadziała w 4K także na PS5 i PS4 Pro, a nie tylko na Xboksach

Ubisoft rozwiewa wątpliwości.

Niedawny wpis Ubisoftu na Twitterze sugerował, że Far Cry 6 zadziała w 4K tylko na Xbox Series X i Xbox One X. Teraz jednak firma zapewnia, że grę uruchomimy w takiej rozdzielczości również na innych platformach.

„Dla jasności, Far Cry 6 będzie dostępne w 4K na PS5, PS4 Pro i PC. Więcej informacji ujawnimy w późniejszym terminie” - stwierdził przedstawiciel francuskiego wydawcy, poproszony o komentarz przez serwis Cultured Vultured.

Nieznane są szczegóły techniczne - nie wiadomo więc, czy powstająca produkcja na platformach Sony obsłuży wspomnianą rozdzielczość w sposób natywny. Niewykluczone, że - przynajmniej na mocniejszym modelu PlayStation 4 - dojdzie do przeskalowania obrazu.

far_cry_6_bronie
Skorzystamy z różnych broni

Far Cry 6 ukaże się 18 lutego na PC, PS5, PS4, Xbox Series X i Xbox One. Akcję osadzono na inspirowanej Kubą wyspie, która rządzona jest przez dyktatora. Gracze wcielą się w członka ruchu oporu, dążącego do obalenia El Presidente (w którego wciela się Giancarlo Esposito z serialu „Breaking Bad”).

Źródło: Cultured Vultured

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami