Twierdza: Władcy wojny z bogatym wydaniem pudełkowym

Premiera we wrześniu.

Polski wydawca gry Twierdza: Władcy wojny - firma Cenega - ujawnił pudełkowe wydanie. W okresie premiery (gra debiutuje 29 września) w sklepach dostępna będzie edycja limitowana, do wyczerpania zapasów.

W skład tej wersji wchodzi unikatowy artbook w twardej oprawie, soundtrack na CD oraz w wersji cyfrowej i film „Making of…” w wersji cyfrowej. Jeśli zamówimy grę przed premierą, otrzymamy też remaster oryginalnej Twierdzy.

image002

Najnowsza część cyklu od Firefly Studios przenosi graczy po raz pierwszy na Daleki Wschód. Akcja rozpoczyna się w III wieku przed naszą erą, a kończy na początku XIII wieku. W grze pojawiają się cesarskie Chiny, rządzona przez szogunów Japonia, mongolscy koczownicy oraz plemiona zamieszkujące tereny obecnego Wietnamu.

Po raz pierwszy w historii serii, Twierdza: Władcy wojny pozwala graczom rekrutować, ulepszać i dowodzić władcami, nad którymi pieczę na polu bitwy obejmie SI. Każdy władca oferuje unikalny zestaw zalet i zdolności.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami